Skládací koloběžka PB Ornament, 230 mm, modrá

Kód: H-378-MO
Novinka
2 155 Kč
Skladem

Přesunujte se rychleji, snadněji a s větším potěšením na koloběžce PB ORNAMENT. Tento model zaručuje bezpečnou a pohodlnou jízdu na vysoké úrovni. ORNAMENT je moderní koloběžka vhodná pro dospělé a mládež.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvažujete nákup dobré koloběžky? Váš výběr by měl směřovat k koloběžce PB ORNAMENT 230MM s jedinečným osmihranným řídítkem a originálním vzorem!

Hliníková konstrukce umožní dlouhodobé používání bez známek koroze. Přední tlumič zajistí vysoký komfort jízdy, zmírní a rozptýlí vibrace a nárazy. Tichá a odolná polyuretanová kola poskytují vynikající přilnavost k povrchu. Protiskluzová deska pomáhá udržet rovnováhu. Možnost upravit výšku řídítek umožňuje snadný výběr pro uživatele. Pohodlný a rychlý skládací systém koloběžky a rukojetí usnadňuje přepravu a skladování. Protiskluzové gumové madla řídítek zajišťují bezpečnost a pohodlí, a tlumí případný pád. Skládací noha usnadní bezpečné parkování během zastavení. Odpojitelná textilní rukojeť usnadní přepravu a skladování.

Koloběžka PB ORNAMENT 230MM je velmi dobrou volbou pro každodenní rekreační jízdu. Oproti jiným koloběžkám se vyznačuje originálním osmihranným tvarem řídítek, ornamentálními vzory a velmi pohodlným způsobem skládání pomocí tlačítka. Má tlumič, nastavitelnou výšku, možnost skládání, protiskluzové a skládací madla, hliníkovou konstrukci, držák na láhev a speciální odpojitelnou rukojeť pro přenos.

Polyuretanová kola - přední o průměru 230 mm a zadní o průměru 180 mm s ložisky ABEC 7 pro rychlou, plynulou a komfortní jízdu a přední tlumič, který zmírňuje vibrace a nárazy.

Koloběžka je vyrobena z hliníku, což z ní dělá lehkou a snadno skládací konstrukci umožňuje snadnou přepravu a skladování. Deska je pokryta speciálním protiskluzovým materiálem, který brání sklouznutí a zajišťuje stabilní držení, i během rychlé jízdy. Nastavitelná výška umožňuje přizpůsobit její délku uživateli a držák na láhev vám umožní vzít si oblíbený nápoj. Speciální odpojitelná rukojeť usnadní přepravu po složení koloběžky, můžete si ji přehodit přes rameno a uložit ji například na háček.

Pro větší bezpečnost nezapomeňte na zakoupení helmy a chráničů, které najdete na našich webových stránkách v zajímavých vzorech.

PB je polská premium zančka specializující se na sportovní a rekreační odvětví. Nabízí širokou škálu produktů vyrobených s maximální péčí a v souladu s aktuálními trendy na trhu. Snaží se uspokojit potřeby všech náročných zákazníků.

Parametry

Rozměry: 94 x 43 x 98 - 108 cm (délka x šířka x výška)

Nastavitelná výška: Ano, 98 – 103 - 108 cm

Nášlapná plocha: 33 x 13 - 15 cm (délka x šířka)

Rozměr desky: 51 x 13-15 cm (délka x šířka)

Světlá výška (vzdálenost od země k podstavci): cca 5 cm

Materiály: hliník - konstrukce, PU - kola, PP - madla

Hmotnost uživatele: od 30 do 100 kg

Určeno pro osoby o výšce od 1,45 m do 1,95 m

Třída: ,,A"

Určeno pro osoby starší 14 let

Barva: černá, zelené vzory

Hmotnost (čistá): 5,200 kg

Hmotnost (hrubá): 6,000 kg

Rozměry madel: 12,5 x 3 cm (délka x průměr)

Rozměry po složení: 15 x 32 x 107,5 cm (šířka x výška x délka)

Skládací konstrukce: Ano

Zpevněná rukojeť: Ne

Stojan: Ano, vysouvaný

Brzda: Ano, na zadním kole

Madlo - rukojeť pro přenášení: Ano

Typ: Dvoukolový

Kola

Přední: průměr cca 230 mm, tloušťka cca 30 mm

Zadní: průměr cca 180 mm, tloušťka cca 30 mm

Materiál: PU (polyuretan)

Ložiska: ABEC7

Rozměry balení: 104 x 64 x 16 cm (šířka x výška x hloubka)

Balení obsahuje: koloběžka, držák na láhev, textilní madlo pro přenášení, návod, imbus

V souladu s normou: PN –EN 14619:2015

Poznámka: Vzhled produktu může v závislosti na dodávce mírně odlišovat, ale zachovává všechny funkční vlastnosti!

Poznámka: Představené barvy slouží k orientačnímu určení a mohou se lišit vzhledem k různým nastavením monitorů a zpracování fotografií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: