Skládací koloběžka MTR RACER Q3, 140 mm, bílý
Kód: H-347Související produkty
Jízda na maximum, hlava v bezpečí. Helmy Nexus zvládnou pády i triky a díky pohodlnému nastavení sedí jako ulité. Lehké, odolné a s pořádným větráním – takže žádné přehřívání,...
Jízda na maximum, hlava v bezpečí. Helmy Nexus zvládnou pády i triky a díky pohodlnému nastavení sedí jako ulité. Lehké, odolné a s pořádným větráním – takže žádné přehřívání,...
Jízda na maximum, hlava v bezpečí. Helmy Nexus zvládnou pády i triky a díky pohodlnému nastavení sedí jako ulité. Lehké, odolné a s pořádným větráním – takže žádné přehřívání,...
Stylová ochrana pro malé jezdce! Sada šesti dětských chráničů Skitt zajistí bezpečí při každém pádu, ať už se vaše děti prohání na koloběžce, bruslích nebo skateboardu....
Praktickou láhev můžete používat i v běžném životě, vzít si ji s s sebou do práce či školy nebo na trénink a jinou sportovní aktivitu. Láhev je průhledná s matným vzhledem a...
Praktickou láhev můžete používat i v běžném životě, vzít si ji s s sebou do práce či školy nebo na trénink a jinou sportovní aktivitu. Láhev je průhledná s matným vzhledem a...
Detailní popis produktu
RACER Q3 je model z nejnovější kolekce MTR koloběžek, určené pro rekreační ježdění. Jednoduchost a moderní design, kterými se koloběžka vyznačuje, jsou vlastnosti, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, díky čemuž je RACER Q3 skvělým tipem na dárek.
- Koloběžka je vyrobena z nejkvalitnějšího hliníku, díky čemuž je odolná a lehká zároveň.
- Řídítka jsou vybavena gumovými úchyty a poskytují bezpečné uchopení.
- 3 stupňové nastavení výšky umožňuje přizpůsobení koloběžky výšce uživatele.
- Kolečka o průměru 140 mm a kvalitní ložiska zvyšují stabilitu, plynulost a bezpečnost jízdy.
- Koloběžka je navíc vybavena zadním blatníkem, který zároveň slouží jako brzda.
- Díky skládací konstrukci lze koloběžku rychle a snadno složit, snadno přesunout nebo schovat.
Specifikace:
| Materiál rámu: | hliník |
| Materiál koleček: | PU |
| Průměr kola: | 140 mm |
| Ložiska: | ABEC 7 |
| Šířka řídítek: | 37 cm |
| Rozměry platformy: | Rozměr 51 x 11,7 cm |
| Výška: | nastavitelné |
| Výška řídítek: | 73 cm (měřeno od platformy) |
| Hmotnost produktu: | 3,8 kg |
| Maximální hmotnost uživatele: | 75 kg |
| Velikost balení: | Rozměry 70 x 27 x 12,6 cm |
| Brzda: | Nášlapná zadní brzda |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 6938385313061 |
| Velikost koleček: | 140 mm |
| Výška koloběžky: | 57-73 cm |
Městská koloběžka Movino City Pro byla vytvořena pro teenagery a dospělé, kteří se chtějí dostat do práce nebo do školy rychle, pohodlně, aniž by stáli v dopravních zácpách.
Skládací koloběžka PB WAVE je vyrobena z vysoce kvalitních slitin oceli a hliníku.
Koloběžka Movino AIR – stvořená pro život v poklusu.• Komfort - Velké pneumatiky a protiskluzová deska pro maximální stabilitu.• Bezpečí - Spolehlivá bubnová brzda pro...
Dokonalá skládací koloběžka Enero Ultra Speed je vybavena velkými 200 mm kolečky a KOTOUČOVOU BRZDOU, umožňuje rychlou a pohodlnou jízdu.
Přesunujte se rychleji, snadněji a s větším potěšením na koloběžce PB ORNAMENT. Tento model zaručuje bezpečnou a pohodlnou jízdu na vysoké úrovni. ORNAMENT je moderní koloběžka...
Story Retro Ride je kvalitní přepravní koloběžka vhodná pro všechny věkové kategorie od 4 let. Krásný retro design je inspirován skútry Vespa z minulých dob, a proto je k...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | markARTUR Artur Czajkowski |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Zadębie 44, 20-231 Lublin |
| E-mail zástupce v EU : | sklep@meteor.pl |
