UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

Dětské koloběžky

V této kategorii nabízíme především koloběžky pro ty nejmenší sportovce, kteří berou (nebo se aspoň snaží brát) sport opravdu vážně :) Nebo v opačném případě - se prostě jenom snaží co nejrychleji dostat od babičky domů, nebo si urychlit cestu ze školy - pochybujeme že do školy budou spěchat !

vybrat_koloběžku_2

Pro sportovní účely budoucích mistrů v koloběžkování jsou tady především tří-kolové skládací koloběžky MOVINO MAXI SCOOTER, které se vyznačují především svou širokou škálou speciálních jízdních vlastností (svíticí kolečka, nastavení výšky, jen 3.2kg, skládací klouby). Máme zde pro Vás připravené ovšem i ostatní druhy koleběžek, jako například koloběžka Beruška s odjímatelným sedátkem, která má mimo jiné i svíticí kolečka a košík na drobnosti, klíče nebo i případný lup sladkostí z horní poličky.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 80 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.