Skládací koloběžka MOVINO City Comfort+ Mint
Kód: H-125-MISouvisející produkty
Detailní popis produktu
S ohledem na pohodlí uživatele jsme platformu snížili na pouhých 8 centimetrů nad zemí – jízda je tak ještě pohodlnější pro dospělé i děti! K tomu osvědčený přední tlumič, systém rychlého skládání koloběžky a ruční brzda. Vzhůru do města!
Rychlý skládací systém
Movino Comfort + má snadný a pohodlný systém skládání jedním tlačítkem. Pro složení nebo rozložení koloběžky stačí stisknout jedno tlačítko. Je to jednoduché a rychlé. Hodí se, když chceme do cíle dojet efektivně, aniž bychom ztráceli čas skládáním koloběžky.
Ruční brzda
Bezpečnost především. Movino Comfort + má pohodlnou a spolehlivou ruční brzdu. Brzdná dráha při použití ruční brzdy je kratší než při použití nožní brzdy v zadním blatníku.
Přední tlumič
Koloběžka Movino Comfort + bude fungovat i na hrbolaté silnici. Tlumič vestavěný do přední vidlice tlumí otřesy, díky čemuž je pohyb po nerovném povrchu pohodlnější.
Stabilizátor řízení
Stabilizátor řídítek zpevňuje svou konstrukci a zabraňuje tomu, aby se skládací rukojeti pohybovaly do stran, díky čemuž je koloběžka řízena jistě a bezpečně.
Transportní popruh
Přepravní popruh usnadňuje přenášení a skladování koloběžky. Na koloběžce se nedostanete všude, občas ji musíte přesunout. Koloběžku Comfort + si můžete pověsit na rameno jako tašku. Chybí vám místo na schování vaší koloběžky? Kolobku Comfort + můžete jen pověsit!
3-stupňové nastavení řídítek
Díky velkému rozsahu nastavení volantu je Comfort + pohodlný pro dospělé i děti. Řídítka mají třístupňové nastavení výšky: 82 - 89 - 96 cm. Tak široký rozsah úprav dělá z Movino Comfort + skutečný rodinný model!
Specifikace
| Celková výška | 96 cm |
| Výška řídítek | 82-89,5-96 cm |
| Šířka řídítek | 37,5 cm |
| Průměr kruhu | 200 mm |
| Klasifikace ložisek | ABEC-7 |
| Tlumič | přední |
| Brzda | ruční, nožní |
| Skládací | Ano |
| Barva | mintová |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Váha | 5,2 kg |
| Značka | Movino |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 6938385315317 |
| Velikost koleček: | 200 mm |
| Výška koloběžky: | 82-89-96 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Action Gear Brands Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 92-208 Łódź ul. Niciarniana 2/6 |
| E-mail zástupce v EU : | kontakt@movino.com |
