Skládací koloběžka ENERO ROSY, bílo-růžová
Kód: H-325Související produkty
Detailní popis produktu
Koloběžka je vyrobena z vysoce kvalitních slitin hliníku a oceli. 2 velká kola dělají z jízdy naprostou radost. Díky trojitému nastavení výšky řídítek mohou koloběžku používat i menší děti. Systém rychlého skládání / rozkládání usnadňuje skladování. Pěnové rukojeti zvyšují bezpečnost i pohodlí.
Zvažujete koupi dobré a odolné koloběžky? Koloběžka Enero je tou pravou volbou!
- Díky hliníkové konstrukci je lehká a obratná.
- Tichá a odolná polyuretanová kola poskytují vynikající přilnavost.
- Velká, protiskluzová deska pomáhá udržovat rovnováhu.
- Snadný třípolohový mechanismus nastavení výšky řídítek umožňuje bezproblémové nastavení výšky.
- Skládací řídítka lze složit na speciální háčky na boku řídítek.
- Velká, měkká kola koloběžky absorbují vibrace a zabraňují tak příliš rychlé únavě nohou.
- Protiskluzové gumové rukojeti řídítek zajišťují bezpečnost a pohodlí při jízdě a tlumí případné pády.
- Nastavitelný látkový popruh, který je součástí koloběžky, usnadňuje její přepravu a skladování ve složeném stavu.
- Pružinová páka umožňuje snadné rozkládání a skládání.
- S koloběžkou od ENERO se pohybujete rychle a moderně. Dojíždějte do práce, do školy nebo si užijte rekreační jízdu, kdykoli budete chtít.
DOBRÉ PARAMETRY A SKLADACÍ DESIGN
Koloběžka od ENERO je vybavena měkkými PU kolečky 82A a ložisky ABEC 7, což zajišťují rychlou, plynulou a pohodlnou jízdu v městském prostředí. Skládací řídítka a celá konstrukce výrazně usnadňují přepravu a skladování.
LEHKÁ A BEZPEČNÁ
Koloběžka je vyrobena z hliníku, takže je lehká a odolná vůči mechanickému poškození. Deska je potažena speciálním protiskluzovým materiálem, který zabraňuje klouzání a zajišťuje stabilní jízdu i při dynamičtější jízdě.
NASTAVITELNÁ ŘÍDÍTKA
Koloběžka Enero Rosy je skvělým nákupem pro vaše dítě. Její vhodná velikost, nastavitelná výška řídítek a skládací konstrukce zajišťují pohodlné používání a správné uchycení.
LEVNÁ DOPRAVA
Lze ji použít k jízdě po městě, v parku, k hraní s vrstevníky nebo jako dopravní prostředek do školy/školky/práce. Rozvíjí rovnováhu, posiluje svaly nohou a břicha a udržuje vás v kondici. Koloběžka je pro vás dobrým řešením v době dopravních zácp, nedostatku parkovacích míst nebo rostoucích cen pohonných hmot a pro vaše dítě je zdravou alternativou k chytrým telefonům nebo počítačovým hrám.
Pro větší bezpečnost si pořiďte helmu a ochranné pomůcky, které najdete na našich webových stránkách v neméně atraktivních provedeních.
Parametry
| Rozměry | 89 x 33,5 cm (D x Š) |
| Rozměry složené koloběžky | 81 x 33,5 x 11 cm |
| Výška řídítek (od země) | 87 – 93 – 102 cm |
| Rozměry řídítek | 33 x 3 cm (D x Průměr) |
| Rozměry rukojeti | 12,5 x 4 x 2,5 - 4 cm |
| Celkové rozměry desky | 54 x 11 cm (D x Š) |
| Použitelná plocha desky | 33 x 11 cm (D x Š) |
| Výška desky od země cca | 11,5 cm |
| Průměr kol | 200 mm |
| Tvrdost kol | 82A |
| Materiál kol | PU |
| Ložiska | ABEC 7 |
| Barva | bílá, růžová |
| Hmotnost uživatele | 35 až 100 kg |
| Výška uživatele | 145 - 185 cm |
| Věk uživatele | 14+ |
| Brzda | nožní, na zadním kole |
| Skládací konstrukce | ano |
| Skládací a zesílená řídítka | ano |
| Výsuvný stojánek | ano |
| Materiály | Hliník, ocel |
| Rám, deska | Hliník |
| Třída | A |
| Shoda s normou | PN-EN 14619:2015 |
| Čistá hmotnost | 3,37 kg |
| Balení (karton) cca | 80 x 11 x 27 cm |
| Značka | Enero |
Upozornění:
Používejte helmu, chrániče končetin a reflexní prvky
Poznámka:
V závislosti na dodávce se vzhled produktu může mírně lišit, ale zároveň si zachová všechny funkční vlastnosti!
Zobrazené barvy slouží pouze pro ilustrační účely a mohou se lišit od skutečných barev v důsledku odlišného nastavení monitoru a zpracování fotografií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skládací koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 6938385311258 |
| Velikost koleček: | 200 mm |
| Výška koloběžky: | 87–93–102 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Victoria - Sport W. Dudzic |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | ul. Wybickiego 9, 83-050 Bąkowo |
| E-mail zástupce v EU : | biuro@galeriasportowa.pl |
