Sekera jednoruční SOG, 38 cm
Kód: T-060Související produkty
Brousek BSH Adventure v armádně zelené barvě je kompaktní dvoustupňové zařízení ideální pro ostření nožů, sekáčků, mačet a dalších čepelí o tloušťce až 5 mm.
Výkonný taktický nůž RAMBO, ideální pro boj, přežití a venkovní úkoly. Bude to skvělý nástroj v rukou začátečníků i zkušených uživatelů.
Vojenský nůž s křesadlem a brouskem na nůž o celkové délce 31 cm.
Taktický vojenský nůž FOXTER® s bajonetem Finka Survival Tanto 25 cm. Těžký nůž s pevnou čepelí určený pro outdoorové nadšence, bushcraftery a všechny aktivní lidi.
Elegantní, stylová a tmavá dýka v krásných černých odstínech. Vypadá velkolepě, skvěle padne do ruky a je vytvořena podle tradičních rituálních dýk.
Detailní popis produktu
Sekera SOG je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Sekera je velmi praktická a díky své malé velikosti a nízké hmotnosti bude perfektní pro každodenní použití v přírodě. Pouzdro, které vám umožní připojit sekeru na opasek nebo kalhoty je samozřejmě součástí. Sekera má rukojeť z protiskluzové plochy ABS a má otvor, ke kterému můžete zavázat lanko a zajistit si tak sekeru na Vaše zápěstí.
Toto zboží je určeno pouze pro osoby starší 18 let!
Specifikace:
- Délka - 38cm
- Šířka čepele - 19 cm
- Výška čepele - 98 mm
- Protiskluzový povrch
- Hmotnost - 650 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tomahawky a Sekery |
|---|---|
| EAN: | 5903849427142 |
| Hmotnost: | 650g |
| Celková délka: | 38cm |
| Šířka čepele: | 19cm |
| Výška čepele: | 98mm |
Univerzální náramek PARACORD 5v1, obsahuje všechny praktické funkce, které se mohou hodit v těžších přírodních podmínkách.
Tento zavírací nůž od značky BSH Adventure je praktický nástroj pro každodenní nošení (EDC), který kombinuje klasický design s funkčností.
Motýlí nůž duhový motýlí nůž duhový sharp fade 22,5 cm. Pečlivě vyrobený motýlí nůž používaný především k provádění různých triků a akrobacie.
Brousek BSH Adventure v armádně zelené barvě je kompaktní dvoustupňové zařízení ideální pro ostření nožů, sekáčků, mačet a dalších čepelí o tloušťce až 5 mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SKITT s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Suchardova 1687/1, 702 00 Ostrava |
| E-mail : | obchod@skitt.cz |
