Sekera jednoruční, 28,5 cm
Kód: T-061Související produkty
Brousek BSH Adventure v armádně zelené barvě je kompaktní dvoustupňové zařízení ideální pro ostření nožů, sekáčků, mačet a dalších čepelí o tloušťce až 5 mm.
Výkonný taktický nůž RAMBO, ideální pro boj, přežití a venkovní úkoly. Bude to skvělý nástroj v rukou začátečníků i zkušených uživatelů.
Elegantní, stylová a tmavá dýka v krásných černých odstínech. Vypadá velkolepě, skvěle padne do ruky a je vytvořena podle tradičních rituálních dýk.
Vojenský taktický nůž od společnosti Columbia s celkovou délkou 30 cm. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 440C.
Úhledný turistický nůž, který se bude hodit na každou výpravu. Vysoká kvalita zpracování a výběr těch nejlepších materiálů zaručují jeho odolnost a ...
Detailní popis produktu
Tato jednoruční sekyra je velmi praktická, díky své nevelké velikosti a nízké hmotnosti bude perfektní pro Vaše každodenní použití. Hlavně díky pouzdru, které Vám umožní připojit sekeru na opasek nebo kalhoty. Sekera má rukojeť z protiskluzové plochy ABS a má otvor, pro případné poutko/lanko a připevnit jí tak na zápěstí.
Specifikace:
Délka - 28,5 cm
Šířka - 11,5 cm
Výška čepele - 9 cm
Hmotnost - 650g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tomahawky a Sekery |
|---|---|
| EAN: | 5903849427159 |
| Hmotnost: | 650g |
| Šířka: | 11,5cm |
| Celková délka: | 28,5cm |
| Výška čepele: | 9cm |
Brousek BSH Adventure v armádně zelené barvě je kompaktní dvoustupňové zařízení ideální pro ostření nožů, sekáčků, mačet a dalších čepelí o tloušťce až 5 mm.
Vytvořeno společností MAVERIG pro zkušené, ale i začínající uživatele.
Motýlí nůž duhový motýlí nůž duhový sharp fade 22,5 cm. Pečlivě vyrobený motýlí nůž používaný především k provádění různých triků a akrobacie.
Velký skládací nůž je ideálním nástrojem pro každodenní použití (EDC).
Tento zavírací nůž od značky BSH Adventure je praktický nástroj pro každodenní nošení (EDC), který kombinuje klasický design s funkčností.
Univerzální náramek PARACORD 5v1, obsahuje všechny praktické funkce, které se mohou hodit v těžších přírodních podmínkách.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SKITT s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Suchardova 1687/1, 702 00 Ostrava |
| E-mail : | obchod@skitt.cz |
