Novinky

Utrhněte si svou Vánoční slevu !

Velká kupónová nadílka je opět tady, a my rozdáváme slevové vánoční poukázky až na 300 Kč z Vašeho nákupu na VEŠKERÝ SORTIMENT ! Co pro to musíte udělat ? Stačí jen zadat daný slevový kód při nákupu, opravdu jednoduchý proces ...

   
 
 
Uplatňujte slevové kódy podle svého nákupu a odečtěte si až 300,- Kč z Vaší objednávky.
 
Uplatňujte slevové kódy podle svého nákupu a odečtěte si až 300,- Kč z Vaší objednávky.
 
 
 
 
Dětské koloběžky již od 3 let.
 
 
Perfektní freestyle koloběžky.
 
 
Veselá koloběžka Beruška.
 
 
POZOR ! Slevové kupóny jsou platné pouze do 15.12.2019
 
 
Medi7 distribuce
 
 
SKITT.cz - sledujte nás i na sociálních sítích !
Facebook
Instagram
 
 
Vysvědčení s DOPRAVOU ZDARMA !

vysvědčení

Vysvědčení se blíží, nenechte se zaskočit a objednávejte dárky pro své jedničkáře už teď ! Ve dnech 24.-30.6.2019 budeme nabízet DOPRAVU ZDARMA ke všem objednávkách nad 800,- Kč. Způsob dopravy si můžete zvolit jako dopravce GEIS, nebo Českou Poštu. Za celý tým SKITT, přejeme Vašim dětem jen samé biče !!

Den dětí - u nás s DOPRAVOU ZDARMA !

den_dětí

Den dětí se blíží, nenechte se zaskočit a objednávejte dárky pro své oslavence už teď ! Ve dnech 24.-27.5.2019 budeme nabízet DOPRAVU ZDARMA ke všem objednávkách nad 800,- Kč. Způsob dopravy si můžete zvolit jako dopravce GEIS, nebo Českou Poštu. Doufáme, že bude slunečné a krásné počasí, přímo na skotačení a blbnutí venku a zároveň čekáme mnoho objednávek a začínáme balit pro jistotu už dnes ...

NOVINKY - Duben 2019 #3

Poslední naše Dubnové novinky jsou k dostání v našem e-shopu již delší dobu, jedná se o zbrusu nové ultralehké odrážedla MOVINO MAGNESIUM a nová generace koloběžek COMFORT s označením COMFORT+.

f0a1af5f44a08f408a5a9c3c8fb4 

MOVINO MAGNESIUM - pouze 2.2kg

Odrážedla MOVINO MAGNESIUM u kterých je hlavní předností hlavně materiál ze kterého je odrážedlo vyrobené. Slitina Hořčíku a Hliníku by měla zaručovat pevnost a zároveň i lehkost. Kola jsou standardní nenafukovací z EVA pěny o velikosti 12". Odrážedlo není vybaveno ruční brzdou tak jako je tomu u verze MOVINO GO, ale stále disponuje protiskluzovými rukojeťmi. Jsou k dostání v barevných verzí - vínově červená, růžová, stříbrná a bledě modrá.

MOVINO COMFORT+

Plusková verze se liší od základní především ruční brzdou, které je vybavena přední ruční brzdou, která je propojená se zadním kolem a při stisku brzdy se "sešlápne" zadní blatník a umožní tak bezpečné zastavení. Všechny důležité vlastnosti této koloběžky avšak zůstaly zachovány a ve všech ohledech je identická jako verze COMFORT. Tyto verze jsou vyráběny ve dvou světlejších barvách a to - zelená a modrá.

NOVINKY - Duben 2019 #2

 ... pokračujeme dále, naše novinky tímto ještě zdaleka nekončí. Tento týden Vám představíme poslední typ freestyle koloběžek a rovněž ukážeme naše dvě nové cyklo koloběžky značky SICARO®. Všechny koloběžky, které jsme představili již minule i samozřejmě novinky v tomto článku jsou již dostupné v našem obchodě. Stačí si je prohlídnout zde v galerii, vyhledat jméno nebo jednoduše prokliknout na odkazy níže.

 

MOVINO Nitro ve verzi GREEN & RED

Poslední nejnovější přírůstek do naší freestyle rodiny jsou koloběžky nejnižší řady (entry level) MOVINO NITRO, za které se ale vůbec nemusíte stydět. Jejich barevný fresh design a jednoduchost je jejich největší výhodou. Nylonové nevyplnění kolečka snižují váhu a a díky tomu má koloběžka pouze 3,4kg a stává se tak nejlehčí koloběžkou v naší sestavě.

Sicaro®STRADA

Tato koloběžka s názvem STRADA je nejdražším a zároveň nejlepším modelem cyklo-koloběžek v naší nabídce. Velký a pevný hliníkový rám byl namontován a uzpůsoben přesně na 2-velká kola o průměru 26" a 20" palců. Model STRADA má přední odpruženou dvojitou  ocelovou vidlici a hliníkový volant je vybaven další boční rukojeti pro případné opření při stoupání do kopců, tak jak je zvykem u všech profesionálních horských či silničních kol. 

 

Sicaro®FESTA

Tato koloběžka s názvem FESTA je model střední řady, rozumná cena za skvělé parametry a technickou vybavenost. Velký a pevný ocelový rám ze slitiny byl namontován a uzpůsoben přesně na 2 středně-velká kola o průměru 20" a 16" palců. Model FESTA má volant přizpůsoben do "U" a řidítka s protiskluzovou gumovou úpravou, na řidítkách jsou rovněž umístěny páčky na přední a zadní brzdy.

NOVINKY - Duben 2019 #1

NOVINKY - Duben 2019 #1

Rok se s rokem sešel a my jsme pro Vás opět naskladnili žhavé jarní novinky ! Tentokráte máme novinek převelice a proto Vás budeme informovat průběžně v rámci tohoto měsíce. Nejedná se jen o staré - časem a kvalitou ozkoušené dodavatele, ale hlavní jsou ti noví, které jsme pečlivě vybrali a zvážili jejich kvalitu. Uslyšíte o nových koloběžkách SICARO, MOVINO a připomeneme si i naše nejlepší produkty za uplynulý rok. 3, 2, 1 ... můžeme začít !


MOVINO Freestyle 2019 kolekce

Jako první se Vám představí naše zbrusu nová MOVINO 2019 Freestyle kolekce, která nejen že rozšířila svoje stávající modely jako jsou např. GLIDE, EDGE a X-CORE, ale rovněž i přidala zbrusu nové modely (NITRO, ELITE), které mají nový vylepšený design, používaný materiál je nyní u všech nových modelů stejný, ale hlavně doplnili modely ELITE a X-CORE o IHS kompresní systém.

6307b08040abaff86355db5cb0f6

 

Model EDGE a GLIDE

Model EDGE prošel radikální změnou designu, kde špinavou a bláznivou hnědou vystřídala luxusní kombinace černé a červené, naopak u modelu GLIDE nahradila agresivní tmavě modrá mnohem pohodlnější a čistější světle béžovou. Rovněž taky došlo ke změně řidítek, které jsou nyní jinak konstruovány a byly přidány výstuhy po obou bocích. Ztratilo se naklonění řidítek a došlo ke zvýšení o 2 cm, poslední změna došla na kolečkách, kde je průměr nyní na 100mm.

 

Model X-CORE

Nový model X-CORE oproti původnímu povýšil nyní na 2 barevné varianty, první je elegantní modrá kombinovaná s černou a druhý model je ocelově stříbrná. Změna došla u kompresního systému, kde starší SCS systém vystřídala novější IHC verze. Rovněž taky došlo ke změně řidítek, které jsou nyní jinak konstruovány a byly přidány výstuhy po obou bocích. Ztratilo se naklonění řidítek a došlo ke zvýšení o 2 cm.

 

Nový model ELITE

Nově přibyl do MOVINO freestyle řady model ELITE, který je charakteristický novou konstrukcí kde spojovací rám mezi deskou a řidítky byl vyříznutý CNC laserem do designu, který odlehčil koloběžku a zároveň i zpevnil její konstrukci. Tento model je dostupný ve dvou barevných variantách, kde první je velice agresivní hulk zelená a naopak druhá je luxusní mincově zlatá. Velikosti a proporce zůstali stejné jako u modelu X-CORE a v důsledku zlehčení koloběžka váží jen pouhých 3,8kg. Došlo tedy o zlehčení o plných 100g a tato váha jde již znatelně poznat !

Nové koloběžky ENERO právě u nás !

Nové koloběžky ENERO právě u nás !

7920

Již od minulého týdne si můžete vybírat ze zbrusu nových koloběžek ENERO, koloběžky jsou určeny pro mírně pokročilé až pokročilé, ale disponují i menšími variantami s 125mm kolečky pro menší jezdce. Koloběžky nabízejí středně pokročilou výbavu (200mm PU kola, hliníkový nebo ocelový materiál, 3-stupňové nastavení volantu, ložiska ABEC-7, a standardní nosnost do 100kg).

Většina těchto koloběžek disponují i stojánky o které si můžete bezproblémově Vaši koloběžku opřít. Koloběžky jsou rovněž v různým barevných variantách a provedeních - pro stručnost jsou rozděleny do modelů: Galaxy, Titan-X, Zapper, Vizari a PB Skull.

Dalším přírůstkem jsou rovněž i Freestyle koloběžky z této samé značky ENERO - jedná se o 2 modely a to KATANA a BASTARD. Výbava těchto koloběžek je standardní rovněž jako u předchozích 200mm koloběžek - nesmí chybět ložiska ABEC-7, pogumované řidítka, řidítka "Y", trojšroubová objímka, tvrdost kol 80A a samozřejmě nosnost do 100kg. 

Všechny produkty si můžete samozřejmě prohlédnout zde v naší galerii, nebo přímo v obchodě pod tímto odkazem.


Váš tým,

logo_skitt_CMYK_colour_gradient2

Výprodej skladů - ULOVTE SI SVOU VLASTNÍ SLEVU !

ulovte si slevu_fb

 

ULOVTE SI SVOU VLASTNÍ SLEVU !

Již od minulého týdne si můžete užívat parádní výprodejové slevy v našem obchodě, ve speciální "slevové" kategorii nesmí chybět samozřejmě koloběžky, skejty, brusle, vybavení na piknik a další věci.  Věřte že slevy nejsou "jen tak na oko", ale opravdu jsme šli dolů s cenou u některých produktů až o 50%, tak neváhejte a podívejte se do našeho obchodu ... možná se zrovna Vám bude něco hodit !

Vánoce jsou tady !

osobka_carousel

Jak jste si již určitě všichni všimli, Vánoce jsou již za dveřmi. Pro Vás - naše zákazníky to samozřejmě znamená péči o Vaše zásilky, aby Vám došly včas a v pořádku. Nyní by již měli všechny Vaše objednávky být na cestě nebo u Vás. Pro ty, kteří nakupují na poslední chvíli a jsou z Ostravy nebo okolí, si můžete až DO PÁTKU 13:00 hod přijít rovnou k nám pro OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ!!!

Provozní doba o Vánocích a mezi svátky bude omezená, zboží si budete moci objednat, ale objednávky budou vyřizované až od 3. ledna 2019. Vzhledem k plánovaným inventurám, bude zákaznický servis a reklamační oddělení plně funkční od 7. ledna. Doufáme, že i tak si u nás vyberete a budete i nadále spokojení.


Celý SKITT tým Vám tímto přeje krásné prožití Vánočních svátků,

spoustu krásných chvil, pohody a hlavně bohatého Ježíška - doufáme,

že Vaše ratolesti najdou pod stromečkem přesně to, co si tak dlouho přáli :))

61663ubeEwL._SX466_

 

 

 


A samozřejmě přikládáme i krátkou ochutnávku na kterou se můžete těšit již začátkem ledna, jedná se především o kategorii FITNESS a BOJOVÉ SPORTY!

carousel_fitness_1

fitness_13

 

 

Mikulášská DOPRAVA ZDARMA !!

mikuláš

Připravili jsme pro Vás další z našich speciálních akcí - a to je tentokráte DOPRAVA ZDARMA, ta platí na Váš nákup, který přesahuje 500 Kč a bude vyřízen způsobem "Česká Pošta - Balík do ruky" nebo "Česká Pošta - Balík na poštu". V budoucnosti se samozřejmě můžete ještě těšit na více takovýchto akcí. 

 

Plánujeme zvýhodnit osobní odběry v našem odběrném místě v OSTRAVĚ a samozřejmě spoustu dalších Vánočních i předVánočních výhod.

 

Váš SKITT tým