UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

Novinky

Utrhněte si svou Vánoční slevu !

Velká kupónová nadílka je opět tady, a my rozdáváme slevové vánoční poukázky až na 300 Kč z Vašeho nákupu na VEŠKERÝ SORTIMENT ! Co pro to musíte udělat ? Stačí jen zadat daný slevový kód při nákupu, opravdu jednoduchý proces ...

   
 
 
Uplatňujte slevové kódy podle svého nákupu a odečtěte si až 300,- Kč z Vaší objednávky.
 
Uplatňujte slevové kódy podle svého nákupu a odečtěte si až 300,- Kč z Vaší objednávky.
 
 
 
 
Dětské koloběžky již od 3 let.
 
 
Perfektní freestyle koloběžky.
 
 
Veselá koloběžka Beruška.
 
 
POZOR ! Slevové kupóny jsou platné pouze do 15.12.2019
 
 
Medi7 distribuce
 
 
SKITT.cz - sledujte nás i na sociálních sítích !
Facebook
Instagram
 
 
Vysvědčení s DOPRAVOU ZDARMA !

vysvědčení

Vysvědčení se blíží, nenechte se zaskočit a objednávejte dárky pro své jedničkáře už teď ! Ve dnech 24.-30.6.2019 budeme nabízet DOPRAVU ZDARMA ke všem objednávkách nad 800,- Kč. Způsob dopravy si můžete zvolit jako dopravce GEIS, nebo Českou Poštu. Za celý tým SKITT, přejeme Vašim dětem jen samé biče !!

Den dětí - u nás s DOPRAVOU ZDARMA !

den_dětí

Den dětí se blíží, nenechte se zaskočit a objednávejte dárky pro své oslavence už teď ! Ve dnech 24.-27.5.2019 budeme nabízet DOPRAVU ZDARMA ke všem objednávkách nad 800,- Kč. Způsob dopravy si můžete zvolit jako dopravce GEIS, nebo Českou Poštu. Doufáme, že bude slunečné a krásné počasí, přímo na skotačení a blbnutí venku a zároveň čekáme mnoho objednávek a začínáme balit pro jistotu už dnes ...

NOVINKY - Duben 2019 #3

Poslední naše Dubnové novinky jsou k dostání v našem e-shopu již delší dobu, jedná se o zbrusu nové ultralehké odrážedla MOVINO MAGNESIUM a nová generace koloběžek COMFORT s označením COMFORT+.

f0a1af5f44a08f408a5a9c3c8fb4 

MOVINO MAGNESIUM - pouze 2.2kg

Odrážedla MOVINO MAGNESIUM u kterých je hlavní předností hlavně materiál ze kterého je odrážedlo vyrobené. Slitina Hořčíku a Hliníku by měla zaručovat pevnost a zároveň i lehkost. Kola jsou standardní nenafukovací z EVA pěny o velikosti 12". Odrážedlo není vybaveno ruční brzdou tak jako je tomu u verze MOVINO GO, ale stále disponuje protiskluzovými rukojeťmi. Jsou k dostání v barevných verzí - vínově červená, růžová, stříbrná a bledě modrá.

MOVINO COMFORT+

Plusková verze se liší od základní především ruční brzdou, které je vybavena přední ruční brzdou, která je propojená se zadním kolem a při stisku brzdy se "sešlápne" zadní blatník a umožní tak bezpečné zastavení. Všechny důležité vlastnosti této koloběžky avšak zůstaly zachovány a ve všech ohledech je identická jako verze COMFORT. Tyto verze jsou vyráběny ve dvou světlejších barvách a to - zelená a modrá.

NOVINKY - Duben 2019 #2

 ... pokračujeme dále, naše novinky tímto ještě zdaleka nekončí. Tento týden Vám představíme poslední typ freestyle koloběžek a rovněž ukážeme naše dvě nové cyklo koloběžky značky SICARO®. Všechny koloběžky, které jsme představili již minule i samozřejmě novinky v tomto článku jsou již dostupné v našem obchodě. Stačí si je prohlídnout zde v galerii, vyhledat jméno nebo jednoduše prokliknout na odkazy níže.

 

MOVINO Nitro ve verzi GREEN & RED

Poslední nejnovější přírůstek do naší freestyle rodiny jsou koloběžky nejnižší řady (entry level) MOVINO NITRO, za které se ale vůbec nemusíte stydět. Jejich barevný fresh design a jednoduchost je jejich největší výhodou. Nylonové nevyplnění kolečka snižují váhu a a díky tomu má koloběžka pouze 3,4kg a stává se tak nejlehčí koloběžkou v naší sestavě.

Sicaro®STRADA

Tato koloběžka s názvem STRADA je nejdražším a zároveň nejlepším modelem cyklo-koloběžek v naší nabídce. Velký a pevný hliníkový rám byl namontován a uzpůsoben přesně na 2-velká kola o průměru 26" a 20" palců. Model STRADA má přední odpruženou dvojitou  ocelovou vidlici a hliníkový volant je vybaven další boční rukojeti pro případné opření při stoupání do kopců, tak jak je zvykem u všech profesionálních horských či silničních kol. 

 

Sicaro®FESTA

Tato koloběžka s názvem FESTA je model střední řady, rozumná cena za skvělé parametry a technickou vybavenost. Velký a pevný ocelový rám ze slitiny byl namontován a uzpůsoben přesně na 2 středně-velká kola o průměru 20" a 16" palců. Model FESTA má volant přizpůsoben do "U" a řidítka s protiskluzovou gumovou úpravou, na řidítkách jsou rovněž umístěny páčky na přední a zadní brzdy.

NOVINKY - Duben 2019 #1

NOVINKY - Duben 2019 #1

Rok se s rokem sešel a my jsme pro Vás opět naskladnili žhavé jarní novinky ! Tentokráte máme novinek převelice a proto Vás budeme informovat průběžně v rámci tohoto měsíce. Nejedná se jen o staré - časem a kvalitou ozkoušené dodavatele, ale hlavní jsou ti noví, které jsme pečlivě vybrali a zvážili jejich kvalitu. Uslyšíte o nových koloběžkách SICARO, MOVINO a připomeneme si i naše nejlepší produkty za uplynulý rok. 3, 2, 1 ... můžeme začít !


MOVINO Freestyle 2019 kolekce

Jako první se Vám představí naše zbrusu nová MOVINO 2019 Freestyle kolekce, která nejen že rozšířila svoje stávající modely jako jsou např. GLIDE, EDGE a X-CORE, ale rovněž i přidala zbrusu nové modely (NITRO, ELITE), které mají nový vylepšený design, používaný materiál je nyní u všech nových modelů stejný, ale hlavně doplnili modely ELITE a X-CORE o IHS kompresní systém.

6307b08040abaff86355db5cb0f6

 

Model EDGE a GLIDE

Model EDGE prošel radikální změnou designu, kde špinavou a bláznivou hnědou vystřídala luxusní kombinace černé a červené, naopak u modelu GLIDE nahradila agresivní tmavě modrá mnohem pohodlnější a čistější světle béžovou. Rovněž taky došlo ke změně řidítek, které jsou nyní jinak konstruovány a byly přidány výstuhy po obou bocích. Ztratilo se naklonění řidítek a došlo ke zvýšení o 2 cm, poslední změna došla na kolečkách, kde je průměr nyní na 100mm.

 

Model X-CORE

Nový model X-CORE oproti původnímu povýšil nyní na 2 barevné varianty, první je elegantní modrá kombinovaná s černou a druhý model je ocelově stříbrná. Změna došla u kompresního systému, kde starší SCS systém vystřídala novější IHC verze. Rovněž taky došlo ke změně řidítek, které jsou nyní jinak konstruovány a byly přidány výstuhy po obou bocích. Ztratilo se naklonění řidítek a došlo ke zvýšení o 2 cm.

 

Nový model ELITE

Nově přibyl do MOVINO freestyle řady model ELITE, který je charakteristický novou konstrukcí kde spojovací rám mezi deskou a řidítky byl vyříznutý CNC laserem do designu, který odlehčil koloběžku a zároveň i zpevnil její konstrukci. Tento model je dostupný ve dvou barevných variantách, kde první je velice agresivní hulk zelená a naopak druhá je luxusní mincově zlatá. Velikosti a proporce zůstali stejné jako u modelu X-CORE a v důsledku zlehčení koloběžka váží jen pouhých 3,8kg. Došlo tedy o zlehčení o plných 100g a tato váha jde již znatelně poznat !

Nové koloběžky ENERO právě u nás !

Nové koloběžky ENERO právě u nás !

7920

Již od minulého týdne si můžete vybírat ze zbrusu nových koloběžek ENERO, koloběžky jsou určeny pro mírně pokročilé až pokročilé, ale disponují i menšími variantami s 125mm kolečky pro menší jezdce. Koloběžky nabízejí středně pokročilou výbavu (200mm PU kola, hliníkový nebo ocelový materiál, 3-stupňové nastavení volantu, ložiska ABEC-7, a standardní nosnost do 100kg).

Většina těchto koloběžek disponují i stojánky o které si můžete bezproblémově Vaši koloběžku opřít. Koloběžky jsou rovněž v různým barevných variantách a provedeních - pro stručnost jsou rozděleny do modelů: Galaxy, Titan-X, Zapper, Vizari a PB Skull.

Dalším přírůstkem jsou rovněž i Freestyle koloběžky z této samé značky ENERO - jedná se o 2 modely a to KATANA a BASTARD. Výbava těchto koloběžek je standardní rovněž jako u předchozích 200mm koloběžek - nesmí chybět ložiska ABEC-7, pogumované řidítka, řidítka "Y", trojšroubová objímka, tvrdost kol 80A a samozřejmě nosnost do 100kg. 

Všechny produkty si můžete samozřejmě prohlédnout zde v naší galerii, nebo přímo v obchodě pod tímto odkazem.


Váš tým,

logo_skitt_CMYK_colour_gradient2

Výprodej skladů - ULOVTE SI SVOU VLASTNÍ SLEVU !

ulovte si slevu_fb

 

ULOVTE SI SVOU VLASTNÍ SLEVU !

Již od minulého týdne si můžete užívat parádní výprodejové slevy v našem obchodě, ve speciální "slevové" kategorii nesmí chybět samozřejmě koloběžky, skejty, brusle, vybavení na piknik a další věci.  Věřte že slevy nejsou "jen tak na oko", ale opravdu jsme šli dolů s cenou u některých produktů až o 50%, tak neváhejte a podívejte se do našeho obchodu ... možná se zrovna Vám bude něco hodit !

Vánoce jsou tady !

osobka_carousel

Jak jste si již určitě všichni všimli, Vánoce jsou již za dveřmi. Pro Vás - naše zákazníky to samozřejmě znamená péči o Vaše zásilky, aby Vám došly včas a v pořádku. Nyní by již měli všechny Vaše objednávky být na cestě nebo u Vás. Pro ty, kteří nakupují na poslední chvíli a jsou z Ostravy nebo okolí, si můžete až DO PÁTKU 13:00 hod přijít rovnou k nám pro OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ!!!

Provozní doba o Vánocích a mezi svátky bude omezená, zboží si budete moci objednat, ale objednávky budou vyřizované až od 3. ledna 2019. Vzhledem k plánovaným inventurám, bude zákaznický servis a reklamační oddělení plně funkční od 7. ledna. Doufáme, že i tak si u nás vyberete a budete i nadále spokojení.


Celý SKITT tým Vám tímto přeje krásné prožití Vánočních svátků,

spoustu krásných chvil, pohody a hlavně bohatého Ježíška - doufáme,

že Vaše ratolesti najdou pod stromečkem přesně to, co si tak dlouho přáli :))

61663ubeEwL._SX466_

 

 

 


A samozřejmě přikládáme i krátkou ochutnávku na kterou se můžete těšit již začátkem ledna, jedná se především o kategorii FITNESS a BOJOVÉ SPORTY!

carousel_fitness_1

fitness_13

 

 

Mikulášská DOPRAVA ZDARMA !!

mikuláš

Připravili jsme pro Vás další z našich speciálních akcí - a to je tentokráte DOPRAVA ZDARMA, ta platí na Váš nákup, který přesahuje 500 Kč a bude vyřízen způsobem "Česká Pošta - Balík do ruky" nebo "Česká Pošta - Balík na poštu". V budoucnosti se samozřejmě můžete ještě těšit na více takovýchto akcí. 

 

Plánujeme zvýhodnit osobní odběry v našem odběrném místě v OSTRAVĚ a samozřejmě spoustu dalších Vánočních i předVánočních výhod.

 

Váš SKITT tým

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.