UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

Laserové ukazovátko, viditelnost 3km, 1000mW

D-035
Efekt lupa
  • 1 z 2

Laser je ideální pro domácí použití, ve stavebnictví, ve výuce, a může být také využíván profesionálními službami. Zelený laser je  vyroben z velmi dobrých a odolných materiálů.

  • 269 Kč 40 Kč –15 %
  • Skladem
229 Kč
Kategorie: Svítilny, lampy, baterky
 

lasser greem

Laser je ideální pro domácí použití, ve stavebnictví, ve výuce, a může být také využíván profesionálními službami. Zelený laser je  vyroben z velmi dobrých a odolných materiálů (hliníková slitina), proto je odolný vůči různým typům provozních a atmosférických podmínek. Laserový paprsek je tak silný a viditelný, že jej lze vidět i v denním světle. Jedná se o nejsilnější zelený laser z tohoto modelu.

Pomocí výměnných špiček dosáhnete rozptylu paprsku do různých mozaikovitých tvarů. Laser lze využít také jako ukazovátko při přednáškách a prezentacích - ideální pro manažery, lektory, učitele i studenty. Hodí se také k rozestavení jako maják v terénu (velmi dlouhé vzdálenosti), jako světelná překážka atp. 

Nebo prostě jen tak na hraní se světelným paprskem, třeba pro světelnou zábavu s vaší kočkou :)

 

Upozorňujeme na velmi silný paprsek a nutnost dodržovat bezpečnost tak, ať nedojde k oslnění osob či zvířat. Nesviťte na pohybující se auta, lodě a letadla !!!

  

Technické údaje:
Barva laserového paprsku: zelená
Dosah laserového paprsku: až 3 km
Vlnová délka laseru: 532 nm
Průměr laseru: 14,5 mm
Délka indikátoru: 160 mm
Pracovní doba - od 200 do 300 hodin

 

V sadě:

Laserový zelený indikátor s výkonem 1000mW

2x alkalické baterie AAA

5x výměnné špičky pro různé vzorce světla 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.