UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

Laserové ukazovátko, viditelnost 1km, 500mW

D-034

Laserové ukazovátko pro přednášky a prezentace - ideální pro manažery, lektory, učitele nebo i studenty. Nebo prostě jen tak na hraní pro vaši kočku!

  • 239 Kč 49 Kč –21 %
  • Skladem
190 Kč
Kategorie: Svítilny, lampy, baterky
Délka: 135 mm
Maximální výstupní výkon: 500 mW
Šířka: 12 mm
Barva: Černá
 

lasser green2

Laserové ukazovátko s výkonem do 500 mW a dosah až do 1 km je také ideální pro použití ve velkých a volných prostorech. Bod světla laserového paprsku je mnohokrát lépe viditelný i za denního světla! Jeden z nejvýkonnějších zařízení tohoto druhu, které jsou v současné době dostupné na trhu.
 
Ukazovátko lze využít také při přednáškách a prezentacích - ideální pro manažery, lektory, učitele i studenty. Hodí se také k rozestavení jako maják v terénu (velmi dlouhé vzdálenosti), jako světelná překážka atp. Nebo prostě jen tak na hraní se světelným paprskem, třeba pro světelnou zábavu s vaší kočkou :)

 

Upozorňujeme na silný paprsek a nutnost dodržovat bezpečnost tak, ať nedojde k oslnění osob či zvířat. Nesviťte na pohybující se auta, lodě a letadla !!!
 
Technické údaje:
Maximální výstupní výkon - <500mW
Délka - 135 mm
Šířka - 12 mm
Vlnová délka 532 nm +/- 10
Napájení 2 baterie typu AAA
Pracovní doba - od 2000 do 3000 hodin
Rozsah do 1 km (maximální hodnota při dokonalé viditelnosti).

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.