Houpací bavlněná skládací síť, červeno-žlutá, 260x80cm
Kód: T-019Související produkty
Tato pikniková deka je deka pro celou rodinu. Komfortní posezení zajišťuje příjemný flís a na spodní straně straně hliníková fólie (možné...
Detailní popis produktu
Závěsná pletená houpací síť, ideální pro pověšení na verandu Vaší chaty nebo jen tak do přírody mezi stromy při kempování. Bavlněná vlákna zajišťují dostatečnou pevnost před přetrhnutím vláken. Možnost složit do praktického vaku. Hlavní barvou je červená, ostatní pruhy jsou žluté, fialové, zelené, viz obrázek.
- Vysoká kvalita
- Materiál: silná bavlna s příměsí polyesteru
- Má praktický kryt
- Stabilní
- Pohodlné použití
- Snadné zavěšení
- Ideální na zahradu nebo terasu
- Zabírá málo místa
- Lze prát v pračce
- Maximální nosnost: 200 kg
Rozměry
- Délka: 200 cm (látka) / 260 cm (se šňůrkami)
- Šířka: 80 cm
- Povlak: 32 cm x 26 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hamaky a houpačky |
|---|---|
| EAN: | 6938385219165 |
| Maximální nosnost: | 200kg |
| Délka: | 200 cm |
| Materiál vlákna: | Bavlna |
| Šířka: | 80 cm |
Závěsná pletená houpací síť, ideální pro pověšení na verandu Vaší chaty nebo jen tak do přírody mezi stromy při kempování. Bavlněná vlákna zajišťují dostatečnou pevnost...
Dvojitě šitá pletená houpací síť s úchyty pro zavěšení nebo upevnění. Na obou koncích je závěsné lano zpevněné. Délka: 200 cm (látka) / 270 cm (se šňůrkami) x šířka 150 cm.
Závěsná pletená houpací síť, ideální pro pověšení na verandu Vaší chaty nebo jen tak do přírody mezi stromy při kempování. Bavlněná vlákna zajišťují dostatečnou pevnost před...
Lehká dětská zahradní houpačka k zavěšení na vaši zahradu, pergolu nebo zahradní altán.
Houpací síť s integrovanou clonou proti hmyzu, kterou ocení zejména nadšenci kempování a relaxace na čerstvém vzduchu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SKITT s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Suchardova 1687/1, 702 00 Ostrava |
| E-mail : | obchod@skitt.cz |
