FOXTER® Outdoorové kalhoty černé, XXL
Kód: T-1054-XXLDetailní popis produktu
Outdoorové kalhoty FOXTER® jsou určené pro intenzivní použití v terénu.
Jsou vyrobeny z odolných materiálů, nabízejí vysokou odolnost proti opotřebení a vynikající prodyšnost.
Výztuhy zvyšují bezpečnost při práci a aktivitách v náročném terénu.
Promyšlený střih umožňuje pohodlný běh, ohýbání a pohyb na nerovném povrchu.
Kalhoty jsou vybaveny funkčními kapsami a odolnými zipy.
Parametry
| Velikost | XXL |
| Pas | 98-104 cm |
| Celková délka | 112 cm |
| Vnitřní šev | 79 cm |
| Barva | Černá |
| Materiál | 80% polyester, 20% bavlna |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdoorové doplňky |
|---|---|
| EAN: | 6938385233574 |
| Barva: | černá |
| Velikost: | XXL |
| Materiál: | 80% polyester, 20% bavlna |
| Barva: | Černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Hurtnet sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Urbanowicz 9 41-200 Sosnowiec |
| E-mail zástupce v EU : | hurt@hurtnet.pl |
