FOXTER® Lovecký skládací nůž, survival, dýka, bajonet, 23 cm
Kód: T-1050Související produkty
Vojenský taktický nůž od společnosti Columbia s celkovou délkou 30 cm. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 440C.
Elegantní, stylová a tmavá dýka v krásných černých odstínech. Vypadá velkolepě, skvěle padne do ruky a je vytvořena podle tradičních rituálních dýk.
Turistický nůž 33 cm s pouzdrem je vhodný na treking, kempování, nebo pro rybáře.
Detailní popis produktu
FOXTER® Lovecký skládací nůž, taktický, vojenský, dýka, bajonet, survival kapesní nůž
Velmi robustní a praktický skládací lovecký nůž.
Tlustá čepel je vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli a zajišťuje odolnost a krásný vzhled.
Nůž je vybaven účinným systémem zadního zámku, který zabraňuje náhodnému složení nebo rozložení.
Dlouhá rukojeť s dřevěnými prvky pohodlně padne do ruky a poskytuje pevný a pohodlný úchop.
Produkt je balen ve značkové kartonové krabici.
Parametry
| Celková délka | 23 cm |
| Délka čepele | 10 cm |
| Délka ve složeném stavu | 12,5 cm |
| Materiál | nerezová ocel + dřevo |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lovecké nože |
|---|---|
| EAN: | 6938385233505 |
| Celková délka: | 23 cm |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Délka ve složeném stavu: | 12,5 cm |
| Materiál: | nerezová ocel a dřevo |
Nůž má moderní design a je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Tento nůž je mimořádně odolný a pevný a také se snadno brousí.
Skládací záchranářský lovecký nůž 23,5 cm Tento nůž je spolehlivý a mimořádně odolný, ideální pro běžnou turistiku a přežití.
FOXTER Turistický nůž s celkovou délkou 25 cm.
Mocný lovecký nůž, který zvládne všechny úkoly. Bude spolehlivým nástrojem při loveckých, survivalových nebo rybářských výpravách.
Vypadá mimořádně elegantně, takže osloví každého lovce, lovce, rybáře a všechny fanoušky outdoorových dobrodružství. Je nesmírně šikovný a práce s ním...
Moderní nůž o délce 26 cm, vyznačující se vysokou kvalitou zpracování a inovativním designem. Dokonalá kombinace odolné čepele z nerezové oceli, ergonomické rukojeti s dřevěnými...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Hurtnet sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Urbanowicz 9 41-200 Sosnowiec |
| E-mail zástupce v EU : | hurt@hurtnet.pl |
