Dětská tříkolová koloběžka Story Mini Friends s LED kolečky scooter, Růžová
Kód: H-028-PISouvisející produkty
NKX Brain Saver je speciálně navržen tak, aby chránil vaši hlavu a udržoval váš mozek při pádu v bezpečí. Design přilby je do tvaru želvího krunýře a obsahuje vysoce absorpční...
Jízda na maximum, hlava v bezpečí. Helmy Nexus zvládnou pády i triky a díky pohodlnému nastavení sedí jako ulité. Lehké, odolné a s pořádným větráním – takže žádné přehřívání,...
Jízda na maximum, hlava v bezpečí. Helmy Nexus zvládnou pády i triky a díky pohodlnému nastavení sedí jako ulité. Lehké, odolné a s pořádným větráním – takže žádné přehřívání,...
Freestyle přilba NEX je freestylová helma, která se stará o bezpečnou jízdu ať už jezdíte na koloběžce, bruslích, nebo skateboardu.
Velikostně nastavitelná přilba pro jezdce s obvodem hlavy 51-55 cm (velikost S) a 54-58 cm (vel. M). Vyrobeno z EPS a silné vrstvy černého polystyrenu. Helma Movino...
Velikostně nastavitelná přilba pro jezdce s obvodem hlavy 51-55 cm (velikost S) a 54-58 cm (vel. M). Vyrobeno z EPS a silné vrstvy černého polystyrenu. Helma Movino...
Detailní popis produktu
Story Mini Friends LED Deluxe spojuje naklonění k řízení, neuvěřitelně lehký rám a výškově nastavitelná řídítka. Story Mini Friends LED Deluxe je také vybavena samonapájenými LED kolečky, což eliminuje potřebu baterií. Tato důmyslná kolečka se rozsvěcují prostřednictvím indukční energie, využívající pohyb vašeho dítěte na koloběžce a dodávající kolečkům energii.
S vynalézavým brzdným mechanismem, který reaguje na nejjemnější dotek, nylonovou podnožkou pro zvýšenou robustnost, rukojetí z termoplastické pryže, která nabízí jemné, ale pevné držení, a polyuretanovými kolečky pro nepřetržité eskapády – Story Mini Friends LED Deluxe to vše zahrnuje.
| Výškově nastavitelné | Ano |
|---|---|
| Materiál řídítek | Hliník 6061 T6 |
| Ložiska | ABEC-7 |
| Průměr koleček | Přední = 120 X 40 mm PU / Zadní = 80 X 45 mm PU |
| Doporučený věk | 3 - 6 let |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Celková výška | 57-80 cm |
| Výška řídítek | 480 mm - 690 mm |
| Maximální zatížení | 30 kg |
| Šířka řídítek | 30 mm |
| Délka desky | 420 mm |
| Materiál desky | Nylon |
| Šířka desky | 120 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 6938385230825 |
Dětská koloběžka Story 3IN1 je ideální pro ty, kteří chtějí koloběžku, kterou lze přizpůsobit dítěti tak, jak roste. Koloběžku lze používat od 12 měsíců do 6 let.
Dětská tříkolová koloběžka s LED koly MAXI SCOOTER je skvělou volbou pro rozvoj motorických a silničních dovedností Vašich dětí.
LEDStar je dvoukolová koloběžka pro děti, které nerady stojí v klidu – pro ty, které jsou plné energie, zvědavé na svět a vždy připravené k akci. Je obratná, lehká a reaguje na...
Zažijte vzrušení z elegantní a lehké koloběžky určené pro malé dobrodruhy s tříkolovou LED koloběžkou Story MINI. Tato koloběžka, zaměřená na bezpečnost a styl, je ideální...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Board Distribution |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Odinsvej 19 4100 Ringsted |
| E-mail zástupce v EU : | info@boarddistribution.com |
