Dětská přilba Movino Cariboo s LED světlem, Duhová
Kód: P-136-XS/SDetailní popis produktu
Ochranná helma Cariboo je speciálně navržena s ohledem na nejmladší uživatele a nabízí pohodlný systém nastavení a upevnění. Lze ji snadno přizpůsobit aktuálním potřebám dítěte (nastavitelný obvod, podbradní pásek a odnímatelné vnitřní vycpávky).
Měkké vnitřní polstrování poskytuje dodatečnou ochranu hlavy, zatímco větrací otvory zajišťují správné proudění vzduchu – udržují hlavu dítěte v chladu a umožňují mu pohodlnou jízdu.




Pevná, odolná a ergonomicky tvarovaná
Přilba Cariboo je vyrobena ze dvou vrstev – vnější skořepiny z nárazuvzdorného plastu a vnitřní vrstvy EPS, která účinně tlumí nárazy. Její dobře tvarovaný tvar poskytuje ochranu přední i zadní části hlavy. Uvnitř jsme přidali extra měkkou vložku pro zvýšení pohodlí vašeho dítěte. V případě potřeby lze vložku odejmout a vyprat.
Větraná přilba
Přilba má 11 větracích otvorů, které zajišťují správnou cirkulaci vzduchu a zabraňují přehřátí a pocení. To umožňuje vašemu dítěti užívat si pohodlnou jízdu i v teplejších dnech.
Dokonale padnoucí
Kolečko umístěné v zadní části přilby umožňuje snadné nastavení obvodu. Řemínek pod bradu drží přilbu bezpečně na místě a lze jej podle potřeby utáhnout nebo povolit. Tato nastavitelnost zajišťuje pohodlné uchycení a umožňuje přilbě efektivně plnit svou ochrannou funkci.
Parametry
| XS | 46-50 cm |
| XS/S | 48-52 cm |
| S | 51-55 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské přilby na kolo a koloběžku |
|---|---|
| EAN: | 6938385233239 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Action Gear Brands Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 92-208 Łódź ul. Niciarniana 2/6 |
| E-mail zástupce v EU : | kontakt@cariboo.eu |
