Dalekohled KANDAR 14x30

T-101

Lovecké dalekohledy značky Kandar, což je moderní dalekohled s proměnnými plynule regulovatelnými x14 a 30mm objektivy určené nejen pro myslivce.

  • 399 Kč 50 Kč –13 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 27.1.2021
349 Kč
Kategorie: Dalekohledy a orientace
 

Lovecké dalekohledy značky Kandar, což je moderní dalekohled s proměnnými plynule regulovatelnými x14 a 30mm objektivy určené nejen pro myslivce. Hranoly architektury Porro B7 jsou uspořádány ve svislém směru, čímž je konstrukce dalekohledu užší než u běžných modelů, které výrazně usnadňuje pozorování úkrytu.

Dalekohled má kovový rám a kaučuku potažené pouzdro a neklouzavé ochrannou vrstvu, což značně usnadňuje použití dalekohledu a funkce zoom, která má provozní páku na pravé okuláru, pomáhá zachytit přibližně menší cíl jej bez problémů zvětšení později. Objektivy a hranoly jsou potaženy povlakem, který snižuje odrazy světla a zlepšuje úroveň přenosu světla. Širokoúhlý objektiv zajišťuje vynikající obraz ve všech povětrnostních podmínkách.

 

V sadě:

Dalekohled KANDAR 14x30
Čisticí hadřík na textil
Ochranné kryty na čočkách
Vodítko chrání před nechtěným pádem

Specifikace:
Délka: 11,3 cm
Maximální šířka: 10,3 cm
Zorné pole: 100m / 1000m
Antireflexní povlaky: ANO
Hmotnost: 368g
Zrcadla: Porro B7
Zvětšení: 14x
Průměr čoček: 30 mm


Každý dalekohled má dvou číselné označení, jako např. 12x25, 7x42, 10x50, 8x56, a podobně. Dalekohledy s proměnlivým přiblížením (tzv. ZOOM) jsou pak označeny např. 8-15x25 nebo 10-30x50, a podobně. První číslo před znaménkem 'x' nám udává zvětšení (přiblížení), u zoomových dalekohledů pak rozsah přiblížení. Druhé číslo, které se nachází za znaménkem 'x', udává průměr předních čoček dalekohledu v milimetrech.

Některé obrázky se mohou lišit od parametrů uvedených v textu, avšak popisky produktu jsou rozhodující.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.