Taktický nůž BG ULTIMATE, gumová rukojeť, 32cm

Kód: T-069
399 Kč –13 %
Taktický nůž BG ULTIMATE, gumová rukojeť, 32cm
399 Kč –13 % 349 Kč
Skladem

Nůž BG Ultimate má 3mm čepel z nerezové oceli 420 C (vysoký obsah uhlíku), která díky vyššímu obsahu uhlíku udržuje svou ostrost a je odolná proti mechanickým otřesům a snadno se přizpůsobí v terénních podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž BG Ultimate má 3mm čepel z nerezové oceli 420 C (vysoký obsah uhlíku), která díky vyššímu obsahu uhlíku udržuje svou ostrost a je odolná proti mechanickým otřesům a snadno se přizpůsobí v terénních podmínkách. Tento design čepele kombinuje trvanlivost s velmi dobrými řeznými parametry. Na horní části kotouče na rukojeti je razítko k vybíjení skla, které se zároveň používá jako malé křesadlo k ohni (pomocí křemeliny). Gumový grip namontovaný na doplněné rukojeti (full tang), má protiskluzové texturování. Další výhody rukojeti je zábrana na ukazováčku, aby se zabránilo sklouznutí ruky při manipulaci s nožem, vroubkování na horní části palce, razítko na údery, a samozřejmě i praktický otvírák lahví.

Spolu s nožem je i plášť vyrobený z balistického nylonu a polymeru, který vám umožňuje nosit nůž ve svislé poloze např. za kalhoty u pásu.Pokročilé technické řešení a řada užitečných nástrojů činí tento nůž ideální pro všechny outdoor výlety.

Toto zboží je určeno pouze pro osoby starší 18-ti let !

Specifikace:
Celková délka: 32 cm
Délka čepele: 18cm
Tloušťka čepele: cca 3 mm
Hmotnost: 200g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože, sekery a nástroje
Hmotnost: 0.2 kg
Hmotnost: 200g
Bezpečnostní pouzdro: ANO
Celková délka: 32cm
Délka čepele: 18cm
Skládací: NE
Tloušťka čepele: 3mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: