Taktický nůž BG ULTIMATE, gumová rukojeť, 32cm

T-069

Nůž BG Ultimate má 3mm čepel z nerezové oceli 420 C (vysoký obsah uhlíku), která díky vyššímu obsahu uhlíku udržuje svou ostrost a je odolná proti mechanickým otřesům a snadno se přizpůsobí v terénních podmínkách.

  • 399 Kč 50 Kč –13 %
  • Skladem
349 Kč
Kategorie: Nože, sekery a nástroje
Hmotnost: 200g
Bezpečnostní pouzdro: ANO
Celková délka: 32cm
Délka čepele: 18cm
Skládací: NE
Tloušťka čepele: 3mm
 

Nůž BG Ultimate má 3mm čepel z nerezové oceli 420 C (vysoký obsah uhlíku), která díky vyššímu obsahu uhlíku udržuje svou ostrost a je odolná proti mechanickým otřesům a snadno se přizpůsobí v terénních podmínkách. Tento design čepele kombinuje trvanlivost s velmi dobrými řeznými parametry. Na horní části kotouče na rukojeti je razítko k vybíjení skla, které se zároveň používá jako malé křesadlo k ohni (pomocí křemeliny). Gumový grip namontovaný na doplněné rukojeti (full tang), má protiskluzové texturování. Další výhody rukojeti je zábrana na ukazováčku, aby se zabránilo sklouznutí ruky při manipulaci s nožem, vroubkování na horní části palce, razítko na údery, a samozřejmě i praktický otvírák lahví.

Spolu s nožem je i plášť vyrobený z balistického nylonu a polymeru, který vám umožňuje nosit nůž ve svislé poloze např. za kalhoty u pásu.Pokročilé technické řešení a řada užitečných nástrojů činí tento nůž ideální pro všechny outdoor výlety.

Toto zboží je určeno pouze pro osoby starší 18-ti let !

Specifikace:
Celková délka: 32 cm
Délka čepele: 18cm
Tloušťka čepele: cca 3 mm
Hmotnost: 200g

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.