Spokey FENIKS Elektrická koloběžka černý lesk s možností výměny baterie, kolečka 9,2', do 125 kg

K926746

Elektrická koloběžka Spokey FENIKS je moderní a ekologický dopravní prostředek, který jistě přinese spoustu radosti mladším i starším uživatelům. Novodobý a praktický fenomén - elektrokoloběžka vám...

  • 14 199 Kč 1 209 Kč –9 %
  • Skladem
12 990 Kč
Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 24
Hmotnost: 13.5 kg
 


Elektrická koloběžka Spokey FENIKS je moderní a ekologický dopravní prostředek, který jistě přinese spoustu radosti mladším i starším uživatelům. Novodobý a praktický fenomén – elektrokoloběžka vám poslouží při cestě do práce, do školy, na nákup, nebo na kratší výlet. Elektrická koloběžka je ideální alternativou ke kolu, autu nebo ke klasickým koloběžkám. Díky tomu se vyhnete přeplněným silnicím.Ještě lepší komfort jízdy

Model FENIKS uspokojí i ty nejnáročnější uživatele! Koloběžka vyniká perfektně vyváženými proporcemi, nízkou hmotností a současně dostačující výdrží na jedno nabití. Spokey Feniks jede rychlostí až 25 km/h a její maximální dojezd je až 18 km! V půli cesty vybitá baterie? Žádný problém! Feniks má snadno vyměnitelnou lithiovou baterii s kapacitou 5,2 Ah. Můžete si tak dokoupit náhradní baterii a díky tomu můžete ujet ještě větší vzdálenost.

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Proto mají Spokey elektrické koloběžky vynikající kvalitu, jsou odolné a mají klasický design. Díky kompaktní rozměrům a možnosti složení si ji budete moci s sebou vzít kamkoliv budete chtít – do práce, do školy nebo třeba na prázdniny. Snadno vejde do kufru a díky tomu ji můžete mít stále po ruce.

Model Feniks je určena pro ty, kteří ocení pohodlí a chtějí být všude včas. Koloběžka je vybavena elektrickou kotoučovou brzdou a její řídítka jsou potažené protiskluzovým materiálem. Svou aktuální rychlost, počet najetých kilometrů a stav baterie můžete po celou dobu sledovat na čitelném LCD displeji. Vyznačuje se neobvyklou dynamikou jízdy a velmi trvanlivou konstrukcí. Váží 13,8 kg a její maximální nosnost je až 125 kg! Navíc je vybavena stojánkem, takže ji můžete zaparkovat kdekoliv. Pro ještě větší bezpečnost je koloběžka vybavena předním i zadním osvětlením. Kromě toho, může být koloběžka obohacena i o mobilní aplikaci. 

 


Dárek #veSpokeyStylu

Elektrická koloběžka je skvělým tipem na dárek, ale především je to skvělá volba pro pohyb na krátkých vzdálenostech. Jízda na elektrické koloběžce Spokey Feniks je velmi jednoduchá a zažijete s ní spoustu legrace!

Výběr elektrické koloběžky místo automobilu není jen úspora času a peněz, ale také ulehčíte naší přírodě a také našemu zdraví!

Parametry:
maximální rychlost: 25 km/h
maximální dojezd: 18 km*
výkon motoru: 350 W
LCD displej
rozměry kol: 9,2" / 23,4 cm
typ kol: nafukovací
kapacita baterie: 5,2 Ah, lithiová - snadno vyměnitelná**
doba nabíjení: 3 hodiny
rychlé a jednoduché složení koloběžky
rozměry: 104,7 x 43,8 x 11,4 cm
rozměr složené koloběžky: 113 x 18,9 x 37,8 cm
rám: hliník
váha: 13,8 kg
brzda: elektronická (kotoučová) + nožní
osvětlení: přední a zadní
stojánek
Bluetooth
maximální hmotnost uživatele: 125 kg
možnost vylepšení o mobilní aplikaci
záruka na koloběžku a její komponenty: 2 roky
záruka na baterii: 6 měsíců

!! Nutno přečíst INSTRUKCE PRO UŽIVATELE ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY ZDE

* Předpokládaný maximální dojezd je zásadně závislý na nejrůznějších podmínkách, jako jsou například: hmotnost uživatele, rozmanitost terénu, vítr, zvolený stupeň podpory, tlak pneumatik a jejich vzorek, okolní teplota aj. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky.

** Chcete-li prodloužit životnost baterie, nedovolte, aby se zcela vybila. Pokud koloběžku nepoužíváte déle než 3 měsíce, je nutné ji zcela nabít a umístit na suché a chladné místo, abyste předešli možnému poškození, na které se nevztahuje záruka.

Upozornění:
Při používání elektrické koloběžky je spotřebitel plně odpovědný za dodržování pravidel silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a za dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Důsledně dodržujte bezpečnostní pokyny zejména v zemích, kde neexistují žádné platné zákony a předpisy, týkající se elektrických koloběžek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.