VELKÁ JARNÍ FOTOSOUTĚŽ - Soutěžte s námi o poukaz v hodnotě 1.000 kč na Váš nákup !

soutěž_berušky_skitt

VELKÁ JARNÍ BERUŠKOVÁ FOTOSOUTĚŽ!

Když jsme minulý rok v listopadu vypustili na naší facebookové stránce příspěvek s dětskými koloběžkami BERUŠKA, nečekali jsme takový ohlas právě z Vaší strany - ze strany zákazníků. Přistál nám od Vás na naše stránky neuvěřitelný ohlas, na který jsme někdy ani nestíhali reagovat. Velice nás potěšila především radost a úsměv Vašich dětí z nové koloběžky a Vaše fotky. Jsme rádi, že naše koloběžky dělají dětem radost, a proto vyhlašujeme naší první facebookovou foto soutěž, do které jsme vložili 2 poukazy na nákup v hodnotě 1.000,- Kč kde nebudeme my rozhodovat o vítězích, ale o těch rozhodnete JEN A JEN VY, vaším hlasováním !

 

SOUTĚŽ VE ZKRATCE:

O co se jedná ?

 - Sdílejte s ostatními fotky Vašich dětí nebo děti Vaších příbuzných na koloběžkách BERUŠKA a "lajkujte" fotky ostatních účastníků soutěže na našich facebookových stránkách - dvě fotky s nejvíce "lajky" vyhrají poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč.

Co proto musím udělat abych se mohl zúčastnit ?

- stačí jen být fanouškem našich facebook stránek, přidat fotku pod tuto facebookovou relaci a patřičně jí označit #BERUSKASKITT

Do kdy můžu hlasovat a přidávat fotky ?

 - soutěž je aktivní od 14. května 2019 do 14. června 2019, kdy následně 15. června se vyhlásí na našich stránkách oba vítězové s největším počtem lajků.

 

Tak neváhejte a soutěžte s námi, jako vždy se opět těšíme na Vaše fotky, příspěvky a radost Vašich dětí ...


Soutěžícímu nevzniká právní nárok na výhru a zavazuje se dodržovat pravidla soutěže. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěžícího kdykoliv vyřadit pokud byla tato pravidla porušena. Pořadatel si zároveň vyhrazuje právo soutěž kdykoliv bez udání důvodu změnit. Účastník této soutěže, automaticky souhlasí s podrobnými pravidly soutěže, které naleznete zde

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.