UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

Vánoce jsou tady !

osobka_carousel

Jak jste si již určitě všichni všimli, Vánoce jsou již za dveřmi. Pro Vás - naše zákazníky to samozřejmě znamená péči o Vaše zásilky, aby Vám došly včas a v pořádku. Nyní by již měli všechny Vaše objednávky být na cestě nebo u Vás. Pro ty, kteří nakupují na poslední chvíli a jsou z Ostravy nebo okolí, si můžete až DO PÁTKU 13:00 hod přijít rovnou k nám pro OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ!!!

Provozní doba o Vánocích a mezi svátky bude omezená, zboží si budete moci objednat, ale objednávky budou vyřizované až od 3. ledna 2019. Vzhledem k plánovaným inventurám, bude zákaznický servis a reklamační oddělení plně funkční od 7. ledna. Doufáme, že i tak si u nás vyberete a budete i nadále spokojení.


Celý SKITT tým Vám tímto přeje krásné prožití Vánočních svátků,

spoustu krásných chvil, pohody a hlavně bohatého Ježíška - doufáme,

že Vaše ratolesti najdou pod stromečkem přesně to, co si tak dlouho přáli :))

61663ubeEwL._SX466_

 

 

 


A samozřejmě přikládáme i krátkou ochutnávku na kterou se můžete těšit již začátkem ledna, jedná se především o kategorii FITNESS a BOJOVÉ SPORTY!

carousel_fitness_1

fitness_13

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.