Tráví Vaše děti poslední týden prázdnín v ulicích města ?

S námi se nebudou nudit !

Pokud Vaše děti zrovna tráví poslední týden prázdniny v ulicích města, určitě Vás bude zajímat naše zbrusu nová kategorie HUDBA, MOBIL, ZÁBAVA ! Vytvořená speciálně právě pro pár "posledních dní" než začne škola aby si mohli děti ještě užít prázdniny s kamarády naplno.

Mezi naši hlavní výzbroj patří především přenosné reproduktory, které zajistí zábavu všude na ulici, nabízíme všechny různé velikosti od reproduktoru BOOMBOX XXL, až po mini přenosné rádia.

K těmto parádním reproduktorům nerozlučně patří i powerbanky z naší nabídky, a tím je výbava do města kompletní.

 


Nově jsme přivítali i přírůstky do kategorie Freestyle koloběžek a to hned v podobě tří velmi rozdílných freestylek. Jednu dokonce od našeho hlavního dodavatele MOVINO - jedná se o Freestyle koloběžku MOVINO X-CORE s SCS kompresním systémem. Zde si můžete přečíst krátkou charakteristiku:

Proč si vybrat právě freestyle koloběžku Movino X-Core pro koho je?

movino_xcore

"X-Core je nejvyšší model v sérii MOVINO freestylových koloběžek. Koloběžka X-Core je upravená podle parametrů pokročilejších jezdců. Má zvětšenou velikost kol na 110 mm. Větší kolečka se doporučují pro zkušené jezdce kvůli možnosti vyvíjet vyšší rychlosti. Bezproblémová jízda je zajištěna vysoce kvalitními ložisky ABEC 9 Carbon. Aby koloběžka maximalizovala komfort jízdy, je vybavena delší a širší plošinu než 50 x 11 cm. Movino X-Core má integrovaný kompresní systém, který je pokročilejším řešením než závitová vidlice, která se používá v levnějších koloběžkách."

K nahlédnutí přikládáme i ostatní dvojici zbrusu nových koloběžek:

 

london fog

black stalker