NOVINKY - Duben 2019 #1

NOVINKY - Duben 2019 #1

Rok se s rokem sešel a my jsme pro Vás opět naskladnili žhavé jarní novinky ! Tentokráte máme novinek převelice a proto Vás budeme informovat průběžně v rámci tohoto měsíce. Nejedná se jen o staré - časem a kvalitou ozkoušené dodavatele, ale hlavní jsou ti noví, které jsme pečlivě vybrali a zvážili jejich kvalitu. Uslyšíte o nových koloběžkách SICARO, MOVINO a připomeneme si i naše nejlepší produkty za uplynulý rok. 3, 2, 1 ... můžeme začít !


MOVINO Freestyle 2019 kolekce

Jako první se Vám představí naše zbrusu nová MOVINO 2019 Freestyle kolekce, která nejen že rozšířila svoje stávající modely jako jsou např. GLIDE, EDGE a X-CORE, ale rovněž i přidala zbrusu nové modely (NITRO, ELITE), které mají nový vylepšený design, používaný materiál je nyní u všech nových modelů stejný, ale hlavně doplnili modely ELITE a X-CORE o IHS kompresní systém.

6307b08040abaff86355db5cb0f6

 

Model EDGE a GLIDE

Model EDGE prošel radikální změnou designu, kde špinavou a bláznivou hnědou vystřídala luxusní kombinace černé a červené, naopak u modelu GLIDE nahradila agresivní tmavě modrá mnohem pohodlnější a čistější světle béžovou. Rovněž taky došlo ke změně řidítek, které jsou nyní jinak konstruovány a byly přidány výstuhy po obou bocích. Ztratilo se naklonění řidítek a došlo ke zvýšení o 2 cm, poslední změna došla na kolečkách, kde je průměr nyní na 100mm.

 

Model X-CORE

Nový model X-CORE oproti původnímu povýšil nyní na 2 barevné varianty, první je elegantní modrá kombinovaná s černou a druhý model je ocelově stříbrná. Změna došla u kompresního systému, kde starší SCS systém vystřídala novější IHC verze. Rovněž taky došlo ke změně řidítek, které jsou nyní jinak konstruovány a byly přidány výstuhy po obou bocích. Ztratilo se naklonění řidítek a došlo ke zvýšení o 2 cm.

 

Nový model ELITE

Nově přibyl do MOVINO freestyle řady model ELITE, který je charakteristický novou konstrukcí kde spojovací rám mezi deskou a řidítky byl vyříznutý CNC laserem do designu, který odlehčil koloběžku a zároveň i zpevnil její konstrukci. Tento model je dostupný ve dvou barevných variantách, kde první je velice agresivní hulk zelená a naopak druhá je luxusní mincově zlatá. Velikosti a proporce zůstali stejné jako u modelu X-CORE a v důsledku zlehčení koloběžka váží jen pouhých 3,8kg. Došlo tedy o zlehčení o plných 100g a tato váha jde již znatelně poznat !