UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

NOVINKY - Duben 2019 #1

NOVINKY - Duben 2019 #1

Rok se s rokem sešel a my jsme pro Vás opět naskladnili žhavé jarní novinky ! Tentokráte máme novinek převelice a proto Vás budeme informovat průběžně v rámci tohoto měsíce. Nejedná se jen o staré - časem a kvalitou ozkoušené dodavatele, ale hlavní jsou ti noví, které jsme pečlivě vybrali a zvážili jejich kvalitu. Uslyšíte o nových koloběžkách SICARO, MOVINO a připomeneme si i naše nejlepší produkty za uplynulý rok. 3, 2, 1 ... můžeme začít !


MOVINO Freestyle 2019 kolekce

Jako první se Vám představí naše zbrusu nová MOVINO 2019 Freestyle kolekce, která nejen že rozšířila svoje stávající modely jako jsou např. GLIDE, EDGE a X-CORE, ale rovněž i přidala zbrusu nové modely (NITRO, ELITE), které mají nový vylepšený design, používaný materiál je nyní u všech nových modelů stejný, ale hlavně doplnili modely ELITE a X-CORE o IHS kompresní systém.

6307b08040abaff86355db5cb0f6

 

Model EDGE a GLIDE

Model EDGE prošel radikální změnou designu, kde špinavou a bláznivou hnědou vystřídala luxusní kombinace černé a červené, naopak u modelu GLIDE nahradila agresivní tmavě modrá mnohem pohodlnější a čistější světle béžovou. Rovněž taky došlo ke změně řidítek, které jsou nyní jinak konstruovány a byly přidány výstuhy po obou bocích. Ztratilo se naklonění řidítek a došlo ke zvýšení o 2 cm, poslední změna došla na kolečkách, kde je průměr nyní na 100mm.

 

Model X-CORE

Nový model X-CORE oproti původnímu povýšil nyní na 2 barevné varianty, první je elegantní modrá kombinovaná s černou a druhý model je ocelově stříbrná. Změna došla u kompresního systému, kde starší SCS systém vystřídala novější IHC verze. Rovněž taky došlo ke změně řidítek, které jsou nyní jinak konstruovány a byly přidány výstuhy po obou bocích. Ztratilo se naklonění řidítek a došlo ke zvýšení o 2 cm.

 

Nový model ELITE

Nově přibyl do MOVINO freestyle řady model ELITE, který je charakteristický novou konstrukcí kde spojovací rám mezi deskou a řidítky byl vyříznutý CNC laserem do designu, který odlehčil koloběžku a zároveň i zpevnil její konstrukci. Tento model je dostupný ve dvou barevných variantách, kde první je velice agresivní hulk zelená a naopak druhá je luxusní mincově zlatá. Velikosti a proporce zůstali stejné jako u modelu X-CORE a v důsledku zlehčení koloběžka váží jen pouhých 3,8kg. Došlo tedy o zlehčení o plných 100g a tato váha jde již znatelně poznat !

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.