UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

NOVINKY - Duben 2019 #3

Poslední naše Dubnové novinky jsou k dostání v našem e-shopu již delší dobu, jedná se o zbrusu nové ultralehké odrážedla MOVINO MAGNESIUM a nová generace koloběžek COMFORT s označením COMFORT+.

f0a1af5f44a08f408a5a9c3c8fb4 

MOVINO MAGNESIUM - pouze 2.2kg

Odrážedla MOVINO MAGNESIUM u kterých je hlavní předností hlavně materiál ze kterého je odrážedlo vyrobené. Slitina Hořčíku a Hliníku by měla zaručovat pevnost a zároveň i lehkost. Kola jsou standardní nenafukovací z EVA pěny o velikosti 12". Odrážedlo není vybaveno ruční brzdou tak jako je tomu u verze MOVINO GO, ale stále disponuje protiskluzovými rukojeťmi. Jsou k dostání v barevných verzí - vínově červená, růžová, stříbrná a bledě modrá.

MOVINO COMFORT+

Plusková verze se liší od základní především ruční brzdou, které je vybavena přední ruční brzdou, která je propojená se zadním kolem a při stisku brzdy se "sešlápne" zadní blatník a umožní tak bezpečné zastavení. Všechny důležité vlastnosti této koloběžky avšak zůstaly zachovány a ve všech ohledech je identická jako verze COMFORT. Tyto verze jsou vyráběny ve dvou světlejších barvách a to - zelená a modrá.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.