NOVINKY - Duben 2019 #3

Poslední naše Dubnové novinky jsou k dostání v našem e-shopu již delší dobu, jedná se o zbrusu nové ultralehké odrážedla MOVINO MAGNESIUM a nová generace koloběžek COMFORT s označením COMFORT+.

f0a1af5f44a08f408a5a9c3c8fb4 

MOVINO MAGNESIUM - pouze 2.2kg

Odrážedla MOVINO MAGNESIUM u kterých je hlavní předností hlavně materiál ze kterého je odrážedlo vyrobené. Slitina Hořčíku a Hliníku by měla zaručovat pevnost a zároveň i lehkost. Kola jsou standardní nenafukovací z EVA pěny o velikosti 12". Odrážedlo není vybaveno ruční brzdou tak jako je tomu u verze MOVINO GO, ale stále disponuje protiskluzovými rukojeťmi. Jsou k dostání v barevných verzí - vínově červená, růžová, stříbrná a bledě modrá.

MOVINO COMFORT+

Plusková verze se liší od základní především ruční brzdou, které je vybavena přední ruční brzdou, která je propojená se zadním kolem a při stisku brzdy se "sešlápne" zadní blatník a umožní tak bezpečné zastavení. Všechny důležité vlastnosti této koloběžky avšak zůstaly zachovány a ve všech ohledech je identická jako verze COMFORT. Tyto verze jsou vyráběny ve dvou světlejších barvách a to - zelená a modrá.