UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

NOVINKY - Duben 2019 #2

 ... pokračujeme dále, naše novinky tímto ještě zdaleka nekončí. Tento týden Vám představíme poslední typ freestyle koloběžek a rovněž ukážeme naše dvě nové cyklo koloběžky značky SICARO®. Všechny koloběžky, které jsme představili již minule i samozřejmě novinky v tomto článku jsou již dostupné v našem obchodě. Stačí si je prohlídnout zde v galerii, vyhledat jméno nebo jednoduše prokliknout na odkazy níže.

 

MOVINO Nitro ve verzi GREEN & RED

Poslední nejnovější přírůstek do naší freestyle rodiny jsou koloběžky nejnižší řady (entry level) MOVINO NITRO, za které se ale vůbec nemusíte stydět. Jejich barevný fresh design a jednoduchost je jejich největší výhodou. Nylonové nevyplnění kolečka snižují váhu a a díky tomu má koloběžka pouze 3,4kg a stává se tak nejlehčí koloběžkou v naší sestavě.

Sicaro®STRADA

Tato koloběžka s názvem STRADA je nejdražším a zároveň nejlepším modelem cyklo-koloběžek v naší nabídce. Velký a pevný hliníkový rám byl namontován a uzpůsoben přesně na 2-velká kola o průměru 26" a 20" palců. Model STRADA má přední odpruženou dvojitou  ocelovou vidlici a hliníkový volant je vybaven další boční rukojeti pro případné opření při stoupání do kopců, tak jak je zvykem u všech profesionálních horských či silničních kol. 

 

Sicaro®FESTA

Tato koloběžka s názvem FESTA je model střední řady, rozumná cena za skvělé parametry a technickou vybavenost. Velký a pevný ocelový rám ze slitiny byl namontován a uzpůsoben přesně na 2 středně-velká kola o průměru 20" a 16" palců. Model FESTA má volant přizpůsoben do "U" a řidítka s protiskluzovou gumovou úpravou, na řidítkách jsou rovněž umístěny páčky na přední a zadní brzdy.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.