NOVINKY - Duben 2019 #2

 ... pokračujeme dále, naše novinky tímto ještě zdaleka nekončí. Tento týden Vám představíme poslední typ freestyle koloběžek a rovněž ukážeme naše dvě nové cyklo koloběžky značky SICARO®. Všechny koloběžky, které jsme představili již minule i samozřejmě novinky v tomto článku jsou již dostupné v našem obchodě. Stačí si je prohlídnout zde v galerii, vyhledat jméno nebo jednoduše prokliknout na odkazy níže.

 

MOVINO Nitro ve verzi GREEN & RED

Poslední nejnovější přírůstek do naší freestyle rodiny jsou koloběžky nejnižší řady (entry level) MOVINO NITRO, za které se ale vůbec nemusíte stydět. Jejich barevný fresh design a jednoduchost je jejich největší výhodou. Nylonové nevyplnění kolečka snižují váhu a a díky tomu má koloběžka pouze 3,4kg a stává se tak nejlehčí koloběžkou v naší sestavě.

Sicaro®STRADA

Tato koloběžka s názvem STRADA je nejdražším a zároveň nejlepším modelem cyklo-koloběžek v naší nabídce. Velký a pevný hliníkový rám byl namontován a uzpůsoben přesně na 2-velká kola o průměru 26" a 20" palců. Model STRADA má přední odpruženou dvojitou  ocelovou vidlici a hliníkový volant je vybaven další boční rukojeti pro případné opření při stoupání do kopců, tak jak je zvykem u všech profesionálních horských či silničních kol. 

 

Sicaro®FESTA

Tato koloběžka s názvem FESTA je model střední řady, rozumná cena za skvělé parametry a technickou vybavenost. Velký a pevný ocelový rám ze slitiny byl namontován a uzpůsoben přesně na 2 středně-velká kola o průměru 20" a 16" palců. Model FESTA má volant přizpůsoben do "U" a řidítka s protiskluzovou gumovou úpravou, na řidítkách jsou rovněž umístěny páčky na přední a zadní brzdy.