UPOZORNĚNÍ: Pro minimalizace kontaktu s kurýrem doporučujeme úhradu Vaši objednávky provést předem online kartou nebo klasickým bankovním převodem. Při platbě na dobírku je možná pouze platba kartou kurýrovi. Rovněž jsme dočasně zrušili možnost osobního vyzvednutí zboží. Děkujeme za pochopení. Tým SKITT

Léto v plných barvách !

720x300_CTA

Nastává čas dovolených, ale my pro Vás máme připravené další nové koloběžky!

Tentokráte ve speciální sérii s více než 14-ti druhy unikátních potisků. Tyto nové potisky budou k dostání na Dětských koloběžkách MAXI Scooter a Beruška (3v1 i 2v1). 

 

Charakteristika koloběžky Beruška 2v1 SKITT.cz:

"Krásná dětská tříkolová koloběžka je skvělou volbou pro rozvoj jejich motorických a silničních dovedností. Nemusíte mít obavy, že za pár měsíců ratolest této koloběžce odroste. Díky odnímatelnému sedátku, širokému stupátku a výškově nastavitelným řídítkům bude koloběžka stylovým společníkem na dlouhou dobu. S připevněným sedátkem poslouží zároveň jako první odrážedlo. Koloběžka má navíc svítící LED kolečka, se kterými bude vaše ratolest vždy dobře vidět a hlavně velice potěší už při první jízdě!"

Charakteristika koloběžky Beruška 3v1 SKITT.cz:

"Krásná dětská tříkolová koloběžka je skvělou volbou pro rozvoj jejich motorických a silničních dovedností. Nemusíte mít obavy, že za pár měsíců ratolest této koloběžce odroste. Díky odnímatelnému sedátku, vodící tyči, opěrátku, širokému stupátku a výškově nastavitelným řídítkům bude koloběžka stylovým společníkem na dlouhou dobu. S připevněným sedátkem poslouží zároveň jako první odrážedlo. Možnost taky nainstalovat vodící tyč a mít tak dohled nad Vaším dítětem."

Zde si můžete veškeré nové potisky prohlídnout:

 

beruška_galactica_3v1

beruška_joker

beruška_purpelo1

beruška_white_art2v1

 

 

 

 

 

 

Charakteristika koloběžky MAXI Scooter SKITT.cz:

"Krásná dětská tříkolová koloběžka MAXI SCOOTER je skvělou volbou pro rozvoj motorických a silničních dovedností Vašich dětí. Nemusíte mít obavy, že za pár měsíců ratolest této koloběžce odroste. Díky zpevněné konstrukci a nosnosti 60 kg, širokému stupátku a výškově nastavitelným řídítkům bude koloběžka stylovým společníkem na dlouhou dobu."

marshmallowmaxi_vintage

dark joker_maxiflowers

feedo

icecream

britanicca

BRITANICCA2

jamaica_maxi

joker

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.