Léto v plných barvách !

720x300_CTA

Nastává čas dovolených, ale my pro Vás máme připravené další nové koloběžky!

Tentokráte ve speciální sérii s více než 14-ti druhy unikátních potisků. Tyto nové potisky budou k dostání na Dětských koloběžkách MAXI Scooter a Beruška (3v1 i 2v1). 

 

Charakteristika koloběžky Beruška 2v1 SKITT.cz:

"Krásná dětská tříkolová koloběžka je skvělou volbou pro rozvoj jejich motorických a silničních dovedností. Nemusíte mít obavy, že za pár měsíců ratolest této koloběžce odroste. Díky odnímatelnému sedátku, širokému stupátku a výškově nastavitelným řídítkům bude koloběžka stylovým společníkem na dlouhou dobu. S připevněným sedátkem poslouží zároveň jako první odrážedlo. Koloběžka má navíc svítící LED kolečka, se kterými bude vaše ratolest vždy dobře vidět a hlavně velice potěší už při první jízdě!"

Charakteristika koloběžky Beruška 3v1 SKITT.cz:

"Krásná dětská tříkolová koloběžka je skvělou volbou pro rozvoj jejich motorických a silničních dovedností. Nemusíte mít obavy, že za pár měsíců ratolest této koloběžce odroste. Díky odnímatelnému sedátku, vodící tyči, opěrátku, širokému stupátku a výškově nastavitelným řídítkům bude koloběžka stylovým společníkem na dlouhou dobu. S připevněným sedátkem poslouží zároveň jako první odrážedlo. Možnost taky nainstalovat vodící tyč a mít tak dohled nad Vaším dítětem."

Zde si můžete veškeré nové potisky prohlídnout:

 

beruška_galactica_3v1

beruška_joker

beruška_purpelo1

beruška_white_art2v1

 

 

 

 

 

 

Charakteristika koloběžky MAXI Scooter SKITT.cz:

"Krásná dětská tříkolová koloběžka MAXI SCOOTER je skvělou volbou pro rozvoj motorických a silničních dovedností Vašich dětí. Nemusíte mít obavy, že za pár měsíců ratolest této koloběžce odroste. Díky zpevněné konstrukci a nosnosti 60 kg, širokému stupátku a výškově nastavitelným řídítkům bude koloběžka stylovým společníkem na dlouhou dobu."

marshmallowmaxi_vintage

dark joker_maxiflowers

feedo

icecream

britanicca

BRITANICCA2

jamaica_maxi

joker