Elektrická koloběžka SP MOBIS černá, kolečka 8', do 100 kg, nožní ovládání

Kód: K926737
Tip
8 490 Kč –12 %
img (2)
8 490 Kč –12 % 7 490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2021

Elektrická koloběžka SP MOBIS je moderní a ekologický dopravní prostředek, který jistě přinese spoustu radosti mladším i starším uživatelům. Novodobý a praktický fenomén.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:

 Elektrická koloběžka je hitem této sezóny! Není náhoda, že popularita koloběžek neustále roste. K rychlému přesunu v přeplněném městě je totiž elektrická koloběžka ideální alternativou k veřejné hromadné dopravě. Díky tomu se vyhnete všem kolonám a dostanete se kamkoliv včas.

Radost z cestování po městě

Elektrická koloběžka SP MOBIS je skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé. Jede rychlostí až 18 km/h a maximální vzdálenost, kterou můžete ujet v případě plně nabité baterie, je 15 km.

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky na kvalitu, bezpečnost a radost z používání, proto mají elektrické koloběžky SP vynikající kvalitu a jsou velmi odolné. Model MOBIS byl vyroben pro rychlé cestování plné zábavy při zachování bezpečnosti. Zárukou komfortu jízdy jsou hliníková konstrukce a plná, gumová kola a nožní brzda. Jediné co musíte udělat, je užít si jízdu!

Koloběžka SP MOBIS je velmi kompaktní, nezabírá mnoho místa a její mimořádná lehkost vám umožní vzít ji kamkoliv s sebou, snadno vejde do kufru, výtahu nebo autobusu. Model MOBIS je výjimečný tím, že se rychlost ovládá nohou přímo na plošině. Na plošině lze také sledovat stav baterie.

Elektrická koloběžka je skvělým tipem na dárek, ale především je to skvělá volba pro pohyb na krátkých vzdálenostech.

Koloběžka MOBIS, to je záruka výborné zábavy!


Parametry:
maximální dojezd: 12 - 15 km*
maximální rychlost: 18 km/h
výkon motoru: 250 W
rozměr kol: 8'/ 20,3 cm
typ kol: plná, gumová
nožní regulace rychlosti
nastavitelná výška řídítek
kapacita baterie: 2,6 Ah Lithiová**
baterie zabudovaná v plošině
doba nabíjení: 2-3 hodiny
brzda: elektronická a nožní
rám: hliník
rychlé a jednoduché složení koloběžky
rozměry: 96 x 36 x 103 cm
rozměr složené koloběžky: 86,5 x 46 x 36 cm
váha: 8,3 kg - superlehká
maximální hmotnost uživatele: 100 kg
záruka na koloběžku a její komponenty: 2 roky
záruka na baterii: 6 měsíců


* Předpokládaný maximální dojezd je zásadně závislý na nejrůznějších podmínkách, jako jsou například: hmotnost uživatele, rozmanitost terénu, vítr, zvolený stupeň podpory, tlak pneumatik a jejich vzorek, okolní teplota aj. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky.

** Chcete-li prodloužit životnost baterie, nedovolte, aby se zcela vybila. Pokud koloběžku nepoužíváte déle než 3 měsíce, je nutné ji zcela nabít a umístit na suché a chladné místo, abyste předešli možnému poškození, na které se nevztahuje záruka.

Upozornění:
Při používání elektrické koloběžky je spotřebitel plně odpovědný za dodržování pravidel silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a za dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Důsledně dodržujte bezpečnostní pokyny zejména v zemích, kde neexistují žádné platné zákony a předpisy, týkající se elektrických koloběžek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 24
Hmotnost: 8.5 kg
Velikost kol: 8'
Maximální nosnost: 100 kg
Hmotnost: 8,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: